Eiropas Padomē Strasbūrā atklāj fotogrāfiju izstādi “Baltijas Ceļš”

15.06.2018. 12:38

2018. gada 13. jūnijā Eiropas Padomes (EP) ēkā Strasbūrā, Baltijas valstu kopējā simtgades pasākuma ietvaros, Latvijas Pastāvīgā pārstāvniecība EP sadarbībā ar Igaunijas un Lietuvas pārstāvniecībām organizēja fotogrāfiju izstādes “Baltijas ceļš” atklāšanu. Pasākumā piedalījās EP augstākās amatpersonas, EP dalībvalstu diplomātiskais korpuss, Baltijas valstu diasporas pārstāvji, sadarbības partneri no Strasbūras mērijas un Strasbūras Kinocentra, kā arī vēstures eksperti no Strasbūras Nacionālās bibliotēkas. Izstādes atklāšanu papildināja klavierspēles priekšnesums, atskaņojot Baltijas valstu komponistu skaņdarbus, kam sekoja pieņemšana.

Fotogrāfiju izstāde “Baltijas ceļš” atspoguļo unikālu notikumu Baltijas valstu vēsturē cīņā par neatkarības atjaunošanu. Katra fotogrāfija atklāj atsevišķu cilvēku un veselu tautu likteņus, un miermīlīgu pretošanos Padomju okupācijas režīmam.

Latvijas Pastāvīgās pārstāvniecības EP organizētais svinīgais pasākums ir viena no Latvijas valsts simtgades Latvijas Ārlietu ministrijas koordinētās Publiskās diplomātijas programmas norisēm.

 


Preses kontaktiem:
Komunikcijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā