Latvijas vēstnieks Ukrainā atklāj radošo telpu pārvietoto personu bērnu integrācijai sabiedrībā

30.03.2017. 11:09

29. martā Latvijas vēstnieks Ukrainā Juris Poikāns atklāja “Korosteņas Koptera Klubu” (KKK), kura galvenais mērķis ir nodrošināt radošu telpu karadarbības rezultātā cietušo un iekšēji pārvietoto personu bērnu ciešākai integrācijai vietējā sabiedrībā Korosteņā.  

Ar Latvijas finansiālu atbalstu Ukrainas brīvprātīgie izremontēja telpas, kurās jauniešiem būs iespēja izstrādāt pašiem savus kopterus un vadīt tos. Arī KKK vadītājs Ivans Narožnovs ir iekšēji pārvietotā persona no Doņeckas, kas līdz šim strādājis kā brīvprātīgais skolu atjaunošanā Luhanskas apgabalā. Jau šobrīd I.Narožnova vadībā ir izveidota junioru KKK komanda, kas plāno piedalīties starptautiskās sacensībās.

Radošā telpa sniegs iespēju īstenot arī citas aktivitātes, t.sk. teātra un mūzikas nodarbības, uz psiholoģisko rehabilitāciju virzītas nodarbības, u.c.

Atklāšanā piedalījās Korosteņas mērs Volodimirs Moskaļenko, nevalstiskās organizācijas “New Donbass” vadītāja Larisa Artjugina, kluba dalībnieki un viņu vecāki.

 


Preses kontaktiem:
Komunikcijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā