Aktivizējas Latvijas ekonomiskie kontakti ar Indonēziju

11.04.2016. 15:47

No 6. līdz 8. aprīlim, lai veiktu farmācijas tirgus izpēti un dibinātu kontaktus ar iespējamajiem sadarbības partneriem, Indonēzijas pilsētā Džakartā notiekošo starptautisko farmācijas izstādi CPhI South East Asia pirmo reizi apmeklēja Latvijas farmācijas uzņēmumu pārstāvji. Šī izstāde ir viena no lielākajām nozares izstādēm Āzijas reģionā, kurā piedalās apmēram 5500 ražotāji un izplatītāju uzņēmumi no Japānas, Indonēzijas, Singapūras, Taizemes, Taivānas, Dienvidkorejas, Ķīnas, Indijas, ASV, Vācijas un citām pasaules valstīm.

Izstādes laikā Latvijas uzņēmējiem notika individuālas tikšanās ar potenciālajiem sadarbības partneriem. Vizīti organizēja LIAA pārstāve Lāsma Līdaka ar Latvijas goda konsula Indonēzijā Ajuba Junusa (Ayub Junus) atbalstu.

Savukārt 9. un 10. aprīlī Latvija pirmo reizi bija pārstāvēta Džakartas starptautiskajā tūrisma izstādē Destination Europe, kuru atklāja Eiropas Savienības augstā pārstāve ārlietās un drošības politikas jautājumos Federika Mogerīni un Indonēzijas ārlietu ministre Retno Marsudi. Latvijas stendu dalībai izstādē sagatavoja Ārlietu ministrija sadarbībā ar Latvijas goda konsulu Indonēzijā Ajubu Junusu, kurš kopā ar LIAA pārstāvi L. Līdaku pārstāvēja Latviju šajā pasākumā.

Izstāde tiek organizēta, lai plašāk iepazīstinātu Indonēzijas sabiedrību ar Eiropas valstu kultūru un tradīcijām. Tajā tradicionāli ir pārstāvētas, Eiropas Savienības dalībvalstis, kā arī tūrisma kompānijas un aviosabiedrības. Kopējais apmeklētāju skaits lēšams ap 10 līdz 15 tūkstošiem apmeklētāju.

 


Preses kontaktiem:
Komunikcijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā