Latvijas un Luksemburgas pārstāvniecības Eiropas Padomē Strasbūrā rīko animācijas filmas „Zelta zirgs” seansu

22.05.2015. 16:57

22. maijā Latvijas un Luksemburgas pārstāvniecības Eiropas Padomē Strasbūrā rīko animācijas filmas „Zelta zirgs” seansu. Gan Latvija, gan Luksemburga piedalījusies filmas tapšanā, tādēļ pasākums tiek rīkots par godu abu valstu prezidentūrām Eiropas Savienības Padomē 2015. gadā.

Lūgto viesu vidū ir Eiropas Padomē un pārstāvniecībās strādājošie, kā arī Latvijas un Luksemburgas diasporas pārstāvji ar ģimenēm. Filma tiks demonstrēta Elzasas Reģiona pārvaldes kino zālē.

Animācijas filma visai ģimenei „Zelta zirgs” veidota pēc Raiņa pasakas motīviem. Tā ir Latvijas, Luksemburgas, Lietuvas un Dānijas kopražojums. Filma uzņemta 2014. gadā, un tās režisors ir Reinis Kalnaellis.

Latvijas pārstāvniecība Eiropas Padomē izsaka pateicību Luksemburgas pārstāvniecībai Eiropas Padomē un Elzasas Reģiona pārvaldei par atbalstu pasākuma rīkošanā.

Latvija prezidē Eiropas Savienības Padomē no 2015. gada 1. janvāra līdz 30. jūnijam, savukārt no 1. jūlija prezidējošās valsts funkcijas pārņems Luksemburga.

 


Preses kontaktiem:
Komunikcijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā