Latvijas pārstāvniecībā Strasbūrā viesojas filmas „Izlaiduma gads” radošā grupa

05.03.2015. 14:03

4. martā Latvijas pārstāvniecība Eiropas Padomē notika Latvijas kino vakars, kurā tika demonstrēta viena no jaunākajām latviešu filmām „Izlaiduma gads”. Strasbūrā viesojās arī filmas režisors Andris Gauja un aktrise Elza Feldmane.

Līdzās pārstāvniecības darbiniekiem kino vakarā piedalījās un ar filmas radošo grupu diskutēja Eiropas Padomes pārstāvji, kā arī Strasbūrā rezidējošie diplomāti no Lielbritānijas, Dānijas, Kipras, Moldovas, Norvēģijas, Turcijas un Horvātijas. Kuplā skaitā bija pārstāvēta Strasbūras latviešu diaspora.

Pārstāvniecība izsaka pateicību talantīgajam režisoram Andrim Gaujam un aktrisei Elzai Feldmanei par veiksmīgo sadarbību un vēl viņiem veiksmi turpmākajā radošajā ceļā.

Šis ir jau otrais pārstāvniecības organizētais Latvijas kino seanss Strasbūrā Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē laikā – februārī „Latvijas dienās” Strasbūras skatītāju vērtējumam tika nodota Latvijas kinofilma „Mammu, es Tevi mīlu”.

“Izlaiduma gads” ir kinoteātros visskatītākā Latvijas filma 2014. gadā, un tā ir  saņēmusi starptautisku atzinību, startējot prestižajos Monreālas, Čikāgas,  Bergenas un Monsas kinofestivālos. Filma stāsta par jaunu skolotāju Zani, kas aiziet par tālu savos centienos nodibināt draudzību ar audzināmo klasi, nokļūstot sarežģītā personisko attiecību mezglā.

Vairāk informācijas par filmu „Izlaiduma gads”: facebook.com/izlaidumagads un www.twitter.com/thelessonmovie. Filmas oficiālais treileris: http://youtu.be/FkG7qmSCqvs

 


Preses kontaktiem:
Komunikcijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā