Koklētāju ansamblis „Pūt, vējiņi!” piedalīsies starptautiskajā tradicionālo mūzikas instrumentu izpildītāju konkursā Baltkrievijā

13.06.2014. 14:34

No 13. līdz 15. jūnijam Postavos (Baltkrievija, Vitebskas apgabals) norisinās 17. Starptautiskais tradicionālo mūzikas instrumentu izpildītāju konkurss un festivāls „Skan kokles un harmonikas” („Звенят цимбалы и гармонь”). Konkursā piedalās tradicionālās mūzikas izpildītāji no Latvijas, Baltkrievijas, Krievijas, Ukrainas, Lietuvas, Slovākijas, Turcijas, Azerbaidžānas, Uzbekistānas un Moldovas.

Latviju pārstāv Augusta Dombrovska mūzikas skolas koklētāju ansamblis „Pūt, vējiņi!” no Rīgas. Koklētāju ansamblis piedalīsies instrumentu ansambļu konkursā „Kurš kuru?”, savukārt individuālo izpildītāju konkursā startēs ansambļa vadītāja Gita Andersone. Ansamblis spēlēs arī festivāla svinīgās atklāšanas un noslēguma galā koncertā.

2013. gadā šajā konkursā piedalījās koklētāja Latvīte Cirse, kas starptautiskās žūrijas vērtējumā ieguva 1. prēmiju individuālo izpildītāju kategorijā.

Latvijas pārstāvju dalība festivālā tiek organizēta ar Latvijas Republikas konsulāta Vitebskā atbalstu.

Preses kontaktiem:

Dagnija Lāce-Ate

+375 29 71 000 45

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.