Dzintara muzejā Kaļiņingradā skatāmas autorlelles no Latvijas

17.02.2014. 14:01

13. februārī Dzintara muzejā Kaļiņingradā tika atklāta starptautiskā meistarleļļu izstāde ”Dzintars un lelles”, kurā līdzās Kaļiņingradas leļļu meistariem savus darbus eksponē arī Baltijas Autorleļļu ģildes pārstāvji.

Izstādes atklāšanā tās prezidente Diāna Gubanova uzsvēra, ka Latvijas, Lietuvas, Igaunijas mākslinieki, kurus ģilde pārstāv, ir gandarīti piedalīties šādā pasākumā, popularizējot Baltijas valstu meistaru prasmi strādāt ar dažādiem materiāliem – tekstilu, porcelānu, plastiku, stiklu, dzintaru. Izstāde ir lieliska iespēja sadarboties ar kolēģiem no Krievijas, gūstot papildu profesionālo pieredzi, kā arī paplašinot meistaru pieredzes apmaiņu reģionālā mērogā.

Baltijas Autorleļļu ģilde dibināta 2009. gadā kā nekomerciāla leļļu meistaru un kolekcionāru organizācija, kas apvieno Baltijas valstu pārstāvjus. 

Leļļu meistaru dalība izstādē bija iespējama, pateicoties Latvijas Republikas vēstniecības Krievijas Federācijā Konsulārās nodaļas kancelejas Kaļiņingradā atbalstam.

Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas vēstniecības Krievijas Federācijā

Konsulārās nodaļas kanceleja Kaļiņingradā

Adrese:

F.Engelsa iela 52a, Kaļiņingrada, 236010, Krievijas Federācija

tālr.+7 4012 565501, fakss +7 4012 565502

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.