Latvijas vēstnieks NATO Māris Riekstiņš Briselē tiekas ar Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas pārstāvjiem

17.12.2013. 22:53

17. decembrī Latvijas vēstnieks NATO Māris Riekstiņš Briselē tikās ar Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas pārstāvjiem, lai pārrunātu Latvijas uzņēmēju iespējas piedāvāt pakalpojumus un preces NATO aizsardzības industrijai. Vēstnieks sarunā ar Latvijas uzņēmējiem uzsvēra nepieciešamību domāt tālredzīgi un stratēģiski, lai spētu prognozēt NATO militāro spēju vajadzības nākotnē. Tikšanās laikā tika pārrunātas iespējas tālākai sadarbībai, īpaši nodrošinot regulāru informācijas apmaiņu starp Latvijas pārstāvniecību NATO un Latvijas Drošības un aizsardzības industrijas federāciju. 

Federācijas pirmajā kontaktu dibināšanas braucienā uz NATO Luksemburgā un Briselē, ko organizēja Aizsardzības ministrija, piedalījās pārstāvji no „Komerccentrs Dati Grupa”, „Baltic Id”, „D Duplex”, „Latvijas Dzelzceļš”, „Lattelecom”, „Brasa”, „Recro” un „Rīgas Kuģu būvētava”. Divu dienu laikā pārstāvji tikās ar dažādu NATO aģentūru pārstāvjiem, kā arī apmeklēja Eiropas Aizsardzības aģentūru.

Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācija dibināta 2013. gada 7. martā, lai veicinātu dažādu nozaru iespējas palielināt pakalpojumu un preču apjomu aizsardzības un drošības nozarei Latvijā, NATO, Eiropas Savienībā.