Vēstniecības Ukrainā kanceleja Moldovā piedalās labdarības tirdziņā

09.12.2013. 19:08

7. decembrī Kišiņevā Latvijas vēstniecības Ukrainā kanceleja Moldovā piedalījās tradicionālajā Starptautiskā sieviešu kluba organizētajā 17. labdarības tirdziņā.

Latvijas teltī pasākuma apmeklētājiem tika piedāvāta iespēja cienāties ar piparkūkām un iegādāties AS „Laima” saldumus svētku noformējumā, latviešu tradicionālo un upeņu „Rīgas melno balzamu”, daiļamata meistares Lailas Luzeres rotaslietas un adījumus, gada tumšajā laikā aktuālos atstarotājus ar Latvijas simboliku. Bērni Latvijas teltī varēja izklaidēties, krāsojot un apmeklējot kartona pasaku mājiņu. Atbalstu Latvijas dalībai tirdziņā sniedza arī Latvijas goda konsula V. Dragņeva kompānija „Basavin&Co” ar saviem vīniem un AS kompānija „Franzeluta” ar oriģinālu medus torti, kuru klāja glazūra Latvijas karoga krāsās. Savukārt Latvijas diasporas pārstāves uzstājās nelielā svētku koncertā, izpildot starptautiskas Ziemassvētku dziesmas.

Latvijas preces guva tirdziņa apmeklētāju lielu atsaucību. Vairākiem Moldovas TV kanāliem un interneta izdevumiem tika sniegtas īsas intervijas, stāstot par svētku tradīcijām Latvijā un komentējot piedāvājumu pasākumam.

Labdarības tirdziņu ik gadus apmeklē Kišiņevas iedzīvotāji un viesi, Moldovas valsts amatpersonas un diplomātiskā korpusa pārstāvji. Īpašie viesi Latvijas teltī šogad bija Moldovas prezidenta kundze M. Timofti un Moldovas lauksaimniecības un pārtikas rūpniecības ministrs V. Bumakovs.

Šogad savāktie finansu līdzekļi tiks izmantoti, lai sniegtu atbalstu bērnu namiem, dermatoloģijas ārstniecības iestādēm un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kas pārvietojas ratiņkrēslos.

Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecības Ukrainā kanceleja Moldovā

Adrese: 24/1, I.Vasilenco Str., Chisinau, MD 2001

Tālrunis: (+373) 22 211824

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 Latvijas vēstniecība Ukrainā

Adrese: 6B Ivana Mazepy Str., 01901 Kyiv, Ukraine

Tālrunis: (+380 44) 490 70 30

Fakss: (+380 44) 490 70 35

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.