Pleskavā Latvijas Valsts svētkos atzīmē arī konsulāta darbības 20. gadadienu

14.11.2013. 12:18

15. novembrī Pleskavas apgabala filharmonijā par godu Latvijas Republikas 95. gadadienai notiks svinīgs maestro Raimonda Paula koncerts, pēc kura svētku viesi – Pleskavas apgabala un pilsētas administrācijas un Krievijas Federācijas Ārlietu ministrijas pārstāvji, uzņēmēji, akreditētie ārvalstu diplomāti, latviešu diasporas un kultūras pārstāvji – tiek aicināti uz pieņemšanu Pleskavas Apvienotajā vēstures, arhitektūras un mākslas muzejā.

Atzīmējot konsulāta darbības 20. gadadienu, svinīgajā svētku pieņemšanā piedalīsies arī iepriekšējie konsulāta vadītāji – Valērijs Zubko, Biruta Bēra, Artūrs Leicis, Gints Serafinovičs un Jānis Legzdiņš.

15. novembrī Pleskavā notiek arī plaša Pleskavas apgabala un Vidzemes reģiona uzņēmēju un pašvaldību pārstāvju tikšanās – apaļais galds. Semināra galvenā tēma „Pierobežas sadarbība”. Tiek plānots, ka no Latvijas  ieradīsies ap 60 pārstāvju, to vidū Vidzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētājs Hardijs Vents,  viņa vietnieks, Gulbenes novada pašvaldības priekšsēdētājs Nikolajs Stepanovs, LTRK Vidzemes reģionālās nodaļas direktors Juris Sleņģis.

Svinību priekšvakarā Latvijas konsulāta vadītāja Irēna Putniņa sniedza interviju Pleskavas televīzijas „Pleskavas ziņām” par konsulāta galvenajiem darbības virzieniem un jaunajiem projektiem.

Preses kontaktiem Latvijā:

Irēna Putniņa

+375 291 88 052

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pleskavā:

+7 8112 725 391

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.