Pleskavā pārrunā bērnu ar īpašām vajadzībām apmācību un atklāj fonda „Nāc līdzās!” izstādi

08.10.2013. 17:43

Kā jauns virziens jau veiksmīgai un ilgstošai Pleskavas apgabala un Latvijas dažādu nozaru sadarbībai ir iezīmējusies jauna joma – pieredze bērnu ar īpašām vajadzībām apmācība.

4.oktobrī Pleskavas mākslas skolā, sadarbojoties Latvijas konsulātam Pleskavā un fondam „Nāc līdzās!”, tika atklāta fotoizstāde „Viena diena Kolkā”. Izstādes atklāšanā piedalījās Pleskavas mākslas skolas direktors Oļegs Cvetkovs, Latvijas konsulāta Pleskavā vadītāja Irēna Putniņa, Pleskavas pilsētas vadītāja vietnieks Aleksandrs Kapilovs, Pleskavas apgabala Izglītības pārvaldes priekšnieks Aleksandrs Sedunovs, Krievijas Federācijas Ārlietu ministrijas Pleskavas pārstāvniecības vadītājs Sergejs Jefimenko un fonda „Nāc līdzās!” valdes priekšsēdētāja Sarma Freiberga.

Izstādes atklāšana bija turpinājums rīta pusē notikušajam Pleskavas centra 20 gadu jubileju svinīgajam pasākumam. Latvijas fonda „Nāc līdzās!” pārstāve S.Freiberga pasākumā tikās ar Centra pārstāvjiem, apmainījās ar viedokļiem un pieredzi par iekļaujošās izglītības organizāciju gan vispārizglītojošās, gan speciālās mācību iestādēs.

Ārstnieciskās pedagoģijas un diferencētās apmācības centrā apmācības process tiek nodrošināts bērniem ar īpašām vajadzībām.

Preses kontaktiem:
Latvijas konsulāts Pleskavā
Narodnaja 25, 180016 Pskov, Russian Federation
Telefons: (7) 811 2 725 390
Fakss: (7) 811 2 725 391
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.