Latvijas mākslinieki piedalās Kaļiņingradas starptautiskajā tautu kultūras festivālā „Miera teritorija”

16.08.2013. 19:18

No 13. līdz 17.augustam Kaļiņingradā norisinās gadskārtējais starptautiskais tautu kultūras festivāls „Miera teritorija”, kura ietvaros 15.augustā pasākuma galvenajā programmā uzstājās mākslinieciskie kolektīvi no Liepājas – tautas deju ansamblis „Rucavietis” un postfokloras grupa „Zari”. Festivāla ietvaros mazos kaļiņingradiešus priecēja arī Liepājas ceļojošais leļļu teātris „Maska”, savukārt tautas daiļamatniecības meistari - audēji un pinēji - demonstrēja savas amata prasmes, izpelnoties lielu pilsētas iedzīvotāju un viesu interesi.

Festivāls „Miera teritorija” Kaļiņingradā tiek organizēts jau otro reizi, un tajā tradicionāli aicināti piedalīties dažādu žanru mūzikas un mākslas kolektīvi no citām valstīm. Šoreiz viesu vidū ir mākslinieki no Baltkrievijas, Īrijas, Krievijas, Latvijas, Lietuvas, Moldovas un Polijas.

Liepājas mākslas kolektīvu dalība festivālā Kaļiņingradā notiek ar Latvijas Republikas vēstniecības Krievijas Federācijā Konsulārās nodaļas kancelejas Kaļiņingradā atbalstu.

Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas vēstniecības Krievijas Federācijā

Konsulārās nodaļas kanceleja Kaļiņingradā

F.Engelsa 52a, Kaļiņingrada, Krievijas Federācija

Telefons: +7 921 107 42 24; +7 401 256 55 01

Fakss: +7 401 256 55 02

E-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.