Tiešsaistes seminārs par diasporas jauniešu izglītības iespējām Latvijā

17.05.2021. 08:40

2021. gada 19. maijā pulksten 15.00 (pēc Latvijas laika) aicinām piedalīties Ārlietu ministrijas un Pasaules Brīvo latviešu apvienības (PBLA) organizētajā tiešsaistes seminārā “Diasporai par aktualitātēm Latvijā”.

Noslēdzošais pasākums trīs semināru ciklā veltīts diasporas jauniešu izglītības iespējām Latvijā. 

Seminārā piedalīsies Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica un Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārais sekretārs Reinis Znotiņš. Ministriju pārstāvji sniegs ieskatu, kādas ir studentu iespējas iegūt izglītību Latvijas augstskolās un informēs par valsts nostāja šajā jautājumā.

PBLA un Ārlietu ministrija ir aicinājusi četru lielāko Latvijas augstāko mācību iestāžu Uzņemšanas nodaļu pārstāvjus pastāstīt par studiju iespējām un pieejamību savā mācību iestādē – programmām, izmaksām, sadzīvi. Savu dalību ir apstiprinājuši pārstāvji no Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes, Rīgas Stradiņa universitātes un Latvijas Lauksaimniecības universitātes. Universitāšu pārstāvji informēs par studiju iespējām diasporas un ārvalstu studentiem latviešu valodā, kā arī par piedāvātajām mācību programmām un kursiem angļu valodā.

Seminārs norisināsies platformā Zoom. Iespēja piedalīties diskusijā ir, rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Pēc reģistrācijas tiks nosūtīta Zoom saite.

Interesenti semināra tiešsaisti varēs vērot Ārlietu ministrijas Facebook un PBLA Facebook kontos.

Jautājumus var iesūtīt iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

PBLA pārstāvniecība  – kontaktiem un jautājumiem: Raits Eglītis, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  +371 25551894

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā