Tiešsaistes seminārs “Diasporai par aktualitātēm Latvijā”

22.03.2021. 12:17
Tiešsaistes seminārs “Diasporai par aktualitātēm Latvijā”

2021. gada 24. martā plkst. 15.00 (pēc Latvijas laika) aicinām piedalīties Ārlietu ministrijas un Pasaules Brīvo latviešu apvienības (PBLA) organizētajā tiešsaistes seminārā “Diasporai par aktualitātēm Latvija”.

Pirmais seminārs no trīs semināru cikla veltīts reģionālajai reformai, pašvaldību vēlēšanām un iespējām diasporai reģistrēt Latvijā otro adresi. 

Par Latvijā notikušo reģionālo reformu informēs un uz jautājumiem atbildēs Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Valsts ilgtspējīgas attīstības plānošanas departamenta direktors Raivis Bremšmits, Teritoriju attīstības izvērtēšanas nodaļas vadītāja Diāna Orlovska, Reģionālo atbalsta instrumentu nodaļas vadītāja Dace Ziediņa un vecākais eksperts Varis Putniņš. 

Savukārt par iespējām diasporai piedalīties pašvaldību vēlēšanās informēs Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Kristīne Bērziņa un Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta direktore Guna Japiņa.

Par iespēju papildus dzīvesvietas adresei ārvalstīs norādīt arī adresi Latvijā informēs Iekšlietu ministrijas speciālisti – Nozares politikas departamenta direktora vietnieks Imants Zaķis un vecākais referents Sandis Barks.

Seminārs norisināsies platformā Zoom. Iespēja piedalīties diskusijā ir, rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Pēc reģistrācijas tiks nosūtīta Zoom saite.

Interesenti semināra tiešsaisti varēs vērot Ārlietu ministrijas Facebook un PBLA Facebook kontos.

 Jautājumus var iesūtīt iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā