Valsts sekretārs Andris Pelšs tiekas ar jauno Austrijas vēstnieci Latvijā

12.03.2021. 10:46

 

2021. gada 12. martā notika Ārlietu ministrijas valsts sekretāra Andra Pelša attālināta tikšanās ar jauno Austrijas Republikas vēstnieci Latvijā Dorisu Danleri (Doris Danler).

A. Pelšs atzinīgi vērtēja abu valstu ciešās un draudzīgās attiecības, uzsverot, ka 2021. gads ir īpašs abu valstu sadarbībā, jo aprit 100 gadi kopš tika nodibinātas diplomātiskās attiecības. Latviju un Austriju vieno uzticama partnerība gan divpusēji, gan Eiropas Savienības līmenī un daudzpusējos formātos.

Vēstniece pauda apņēmību savas kadences ietvaros turpināt attīstīt Latvijas un Austrijas attiecības, īpaši akcentējot ekonomiskās sadarbības padziļināšanas potenciālu.

Valsts sekretārs uzsvēra, ka Austrijas diplomātiskā pārstāvība Latvijā ir fundamentāli svarīga divpusējās attiecībās un izteica cerību par pilna laika rezidējošās vēstniecības darba atsākšanu nākotnē.

Austrijas vēstniece rezidē Vīnē, Austrijā. Attālinātā akreditācija pie Valsts prezidenta Egila Levita ir plānota 12. martā.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā