Noslēgusies pieteikšanās diasporas atbalsta projektiem

03.03.2021. 16:48

Noslēgusies pieteikšanās diasporas atbalsta projektiem, kuru īstenošana paredzēta no 2021. gada 1. maija līdz 31. augustam.

Ārlietu ministrija ir saņēmusi 42 projektu pieteikumus no 15 valstīm, piemēram, Austrijas, ASV, Beļģijas, Dānijas, Gruzijas, Īrijas, Jaunzēlandes, Lielbritānijas, Lietuvas, Norvēģijas, Portugāles, Spānijas, Somijas, Vācijas un Zviedrijas. Saņemti arī trīs projektu pieteikumi no Latvijas juridiskajām personām, kuras plāno īstenot projektus Īrijā, Latvijā un Turcijā.

Latviešu diasporas organizāciju projektu pieteikumos paredzēti gan klātienes, gan attālināti pasākumi ārvalstīs nacionālās identitātes stiprināšanai, latviešu valodas un kultūras mantojuma saglabāšanai diasporā, pilsoniskās līdzdalības veicināšanai, uzņēmēju satīklošanai, kā arī pasākumi bērniem un jauniešiem.

Informācija par apstiprinātajiem projektiem tiks publicēta 16. martā Ārlietu ministrijas mājaslapā www.mfa.gov.lv.

 

Informācijai

Diasporas atbalsta projekti tiek realizēti saskaņā ar Ārlietu ministrijas 2018. gada 5. jūnijā apstiprināto “Kārtību, kādā Ārlietu ministrija atbalsta Latvijas diasporu un tās organizāciju veidotos projektus”. Papildu informācija pieejama Ārlietu ministrijas mājaslapā.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā