Notikusi Sankciju koordinācijas padomes sestā sēde

14.01.2021. 17:06

2021. gada 14. janvārī Ārlietu ministrija tiešsaistē rīkoja Sankciju koordinācijas padomes sesto sēdi, kurā diskutēja par starptautiskajām aktualitātēm sankciju jomā un informēja par plānotajām aktivitātēm 2021. gadā.

Sankciju koordinācijas padomes sēdē tika apspriesti jautājumi par Starptautisko un Latvijas Republikas nacionālo sankciju likuma piemērošanas praksi, jaunākajām Eiropas Savienības sankcijām un Eiropas Komisijas atzinumu par sankciju efektīvu piemērošanu. Tāpat padomes sēdē tika nolemts virzīt apstiprināšanai grozījumus padomes sastāvā, to papildinot ar četrām jaunām institūcijām.

Plašāka informācija par sankcijām atrodama Ārlietu ministrijas mājaslapas sadaļā “Sankcijas”. Lai regulāri saņemtu informāciju par aktualitātēm sankciju jomā, aicinām pierakstīties jaunumiem, sūtot pieprasījumu uz Ārlietu ministrijas informatīvo e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā