Valsts sekretārs Andris Pelšs tiekas ar Igaunijas Ārlietu ministrijas valsts sekretāru Raineru Saksu

06.10.2020. 14:56

2020. gada 6. oktobrī Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Pelšs tikās ar Igaunijas Ārlietu ministrijas valsts sekretāru Raineru Saksu (Rainer Saks), kurš Rīgā ieradās, lai piedalītos Baltijas valstu un Vācijas Ārlietu ministriju valsts sekretāru apspriedē.

Tikšanās laikā amatpersonas pārrunāja Latvijas un Igaunijas divpusējās attiecības, ekonomisko sadarbības veicināšanu, kā arī Latvijas un Igaunijas Ārlietu ministriju Valodu balvas pretendentu loka paplašināšanu. A. Pelšs uzsvēra Latvijas un Igaunijas ciešo sadarbību un pateicās par iespēju Latvijai iepazīties ar Igaunijas pieredzi, lai plānotu un sagatavotos Latvijas kampaņai ceļā uz ANO Drošības padomi. R. Sakss pateicās Latvijai par lieliski organizēto Igaunijas ārlietu ministra Urmasa Reinsalu (Urmas Reinsalu) oficiālo vizīti Latvijā 30. septembrī.

Pārrunājot situāciju Baltkrievijā, puses bija vienisprātis, ka ierobežojošie pasākumi vai Eiropas Savienības-Baltkrievijas dialoga sašaurināšana nedrīkst negatīvi ietekmēt Baltkrievijas sabiedrību.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā