Piešķirts līdzfinansējums attīstības sadarbības projektiem

30.09.2020. 12:34

Ārlietu ministrija ir izvērtējusi līdzfinansējuma granta projektu konkursam “Atbalsts Eiropas Komisijas un citu starptautiskās palīdzības finansētāju finansētiem attīstības sadarbības un attīstības (globālās) izglītības projektiem Latvijas Republikas noteiktajās saņēmējvalstīs un Latvijas Republikā” pieteiktos projektu iesniegumus un piešķīrusi līdzfinansējumu šādiem attīstības sadarbības projektiem:

  1. biedrības “Cleantech Latvia” projektam “Inženiertehnisko uzņēmumu nozaru asociāciju kapacitātes celšana Kazahstānā un Uzbekistānā”, lai sniegtu atbalstu inženieru sertifikācijas ieviešanā šajās valstīs, nodrošinot augstas kvalitātes standartus investīciju projektos un mikro, mazu un vidēju komersantu attīstību jaunās jomās; 
  2. biedrības “Risinājumu darbnīca” projektam “Pilsoniskās sabiedrības iesaiste lauku attīstības uzlabošanas procesos un efektīvu ilgtspējīgas vietējās attīstības modeļu veicināšana”, lai palielinātu pilsoniskās sabiedrības lomu lauku attīstības procesu uzlabošanā Moldovā, nodrošinot atklātību, kā arī veicinot efektīvu, ilgtspējīgu vietējo attīstību;
  3. biedrības “Esi labs!” projektam “Projekts Meži” brīvprātīgo darbam ieguldījuma ilgtspējīgākā mežu apsaimniekošanā sniegšanai Ganā un Vjetnamā.

Globālās (attīstības) izglītības projekti konkursam netika iesniegti.

Atbilstoši Attīstības sadarbības politikas plānā 2020. gadam noteiktajam konkursā iesniegumus varēja iesniegt biedrības, nodibinājumi un sociālie partneri, kuru projekti ir guvuši atbalstu no Eiropas Komisijas vai citiem starptautiskajiem donoriem. Kopējais projektiem piešķiramais finansējums ir 15 305,91 EUR.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā