Valsts prezidents pasniedz akreditācijas vēstuli Latvijas vēstniekam Grieķijā Pēterim Kārlim Elfertam

28.09.2020. 12:53

2020. gada 28. septembrī Latvijas Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī pasniedza akreditācijas vēstuli nākamajam Latvijas ārkārtējam un pilnvarotajam vēstniekam Grieķijas Republikā Pēterim Kārlim Elfertam.

Pēteris Kārlis Elferts darbu ārlietu dienestā uzsāka 1999. gadā. Karjeras laikā strādājis dažādos amatos, tostarp bijis Ārlietu ministrijas parlamentārais sekretārs, speciālo uzdevumu vēstnieks Irākas atjaunošanā un demokratizācijas veicināšanā, Latvijas pastāvīgais pārstāvis Eiropas Padomē, Latvijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Īrijā, kā arī bijis Saeimas priekšsēdētāja ārlietu padomnieks. Iepriekš ievēlēts par 5. Saeimas deputātu, bijis Latvijas Ministru prezidenta padomnieks. Kopš 2016. gada līdz šim brīdim bija ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Turcijas Republikā.

Vēstnieks absolvējis Vašingtonas Universitāti ASV un papildinājis zināšanas starptautiskos mācību kursos. Pēteris Kārlis Elferts ir apbalvots ar II šķiras Atzinības krustu, saņēmis arī citus Latvijas apbalvojumus.

Vēstnieks amatā nomaina Māri Klišānu, kurš kopš 2017. gada pārstāvēja Latvijas intereses Grieķijas Republikā.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā