Pasniegta akreditācijas vēstule Latvijas vēstniecei ANO, EDSO un citās starptautiskajās organizācijās Vīnē Katrīnai Kaktiņai

07.07.2020. 14:42

2020. gada 7. jūlijā Latvijas Valsts prezidents Egils Levits svinīgā ceremonijā Rīgas pilī pasniedza akreditācijas vēstuli nākamajai Latvijas ārkārtējai un pilnvarotajai vēstniecei pastāvīgajā pārstāvniecībā ANO, EDSO un citās starptautiskajās organizācijās Vīnē Katrīnai Kaktiņai.

Ārlietu ministrijā darba gaitas Katrīna Kaktiņa uzsāka 2003. gadā un karjeras laikā strādājusi ārlietu ministra birojā, vadījusi Starptautisko tiesību nodaļu un Juridisko departamentu, kā arī bijusi diplomāte Latvijas pastāvīgajā pārstāvniecībā ANO Ņujorkā.

Viņa ieguvusi bakalaura grādu tiesību zinātnē un jurista kvalifikāciju Latvijas Universitātē, maģistra grādu tiesību zinātnē (LL.M.) ar specializāciju starptautiskajās tiesībās Džordžtaunas Universitātē ASV, kā arī Latvijas Kultūras akadēmijas Humanitāro zinātņu bakalaura grādu mākslās ar specializāciju Latvijas-Spānijas starpkultūru sakaros.

Vēstniece amatā nomaina Jāni Zlametu, kurš kopš 2017. gada pārstāvēja Latvijas intereses  ANO, EDSO un citās starptautiskajās organizācijās Vīnē.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā