20 jautājumi par Latvijas attīstības sadarbību pēc 2020.gada

16.04.2020. 15:15

Ārlietu ministrija aicina piedalīties aptaujā par Latvijas attīstības sadarbības politiku pēc 2020.gada

2020.gadā norit darbs pie vidēja termiņa politikas plānošanas dokumenta “Attīstības sadarbības politikas pamatnostādnes 2021.- 2025.gadam” izstrādes. Pamatnostādnes ir galvenais politikas plānošanas dokuments, kurā tiek noteikti Latvijas attīstības sadarbības mērķi, prioritātes, galvenie rīcības virzieni un uzdevumi.

Lai apkopotu Latvijas attīstības sadarbībā iesaistīto pušu un interesentu viedokļus un vērtējumu par Latvijas attīstības sadarbības politikas mērķi, prioritātēm un citiem saistītiem jautājumiem, Ārlietu ministrija aicina piedalīties aptaujā “20 jautājumi par Latvijas attīstības sadarbību pēc 2020.gada”! Aptaujas rezultāti sniegs pienesumu jauno attīstības sadarbības politikas pamatnostādņu izstrādē.

Interesentiem iespējams aptaujā piedalīties līdz š.g. 30. aprīlim:

  • Aizpildot aptaujas anketu tiešsaistē (Google veidlapas): https://forms.gle/3hG9kTHUZRZqhqQV7
  • Aizpildītu aptaujas anketu (Word formāts), nosūtot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Attīstības sadarbība ir palīdzības sniegšana mazāk attīstītām valstīm, lai veicinātu šo valstu un to sabiedrības ilgtermiņa sociālo un ekonomisko attīstību. Latvija īsteno attīstības sadarbības politiku jau vairāk nekā 15 gadus, tādējādi sniedzot ieguldījumu partnervalstu stabilitātē un ilgtspējīgā attīstībā un globālu izaicinājumu risināšanā.

Šobrīd attīstības sadarbības politika tiek īstenota atbilstoši Attīstības sadarbības politikas pamatnostādnēm 2016. – 2020.gadam. Pamatnostādņu starpposma novērtējums pieejams šeit.

Jautājumu gadījumā, aicinām sazināties ar Ārlietu ministrijas Attīstības sadarbības politikas nodaļu (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., +371 67016285).

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā