Vizītē Latvijā ieradīsies Melnkalnes ārlietu ministrs

18.02.2020. 14:10

2020. gada 21. februārī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tiksies ar Melnkalnes ārlietu ministru Dr. Srdžanu Darmanoviču (Srdjan Darmanović), kurš Latvijā uzturēsies darba vizītē. Ministri pārrunās divpusējās sadarbības jautājumus, reģiona drošības aktualitātes, kā arī apmainīsies viedokļiem par notikumiem Rietumbalkānu reģionā.

Vizītes laikā S. Darmanovičs atklās pirmo Melnkalnes goda konsulātu Latvijā, kā arī apmeklēs Ādažu militāro bāzi, lai tiktos ar NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupas Melnkalnes kontingenta karavīriem.

 

Mediju ievērībai 21. februārī!

Pulksten 11.25–ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs sagaida Melnkalnes ārlietu ministru Dr. Srdžanu Darmanoviču (ministrijas vestibils). Foto un video iespēja.

Pulksten 13.15-13.35–ministru kopīga preses konference (Preses konferenču zāle, 1. stāvs. Valoda: latviešu–angļu). Foto un video iespēja.

 

Dalībai pasākumos Ārlietu ministrijā nepieciešama speciāla akreditācija. Latvijas valsts iestādēs akreditēto mediju pārstāvju dalību lūdzam pieteikt līdz 20. februāra plkst. 17.00 Ārlietu ministrijas Mediju centrā uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Mediju pārstāvjiem lūgums plānot savlaicīgu ierašanos, bet ne vēlāk kā 30 minūtes pirms katra pasākuma.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā