Moldovas ārlietu un Eiropas integrācijas lietu ministrs apmeklēs Latviju darba vizītē

10.02.2020. 12:29

2020. gada 12. februārī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tiksies ar Moldovas ārlietu un Eiropas integrācijas lietu ministru Aurelju Čokoju (Aureliu Ciocoi), kurš Latvijā uzturēsies darba vizītē. Ministri pārrunās Latvijas un Moldovas divpusējās attiecības, Moldovas sadarbību ar ES un Austrumu partnerības aktualitātes.

Vizītes laikā Moldovas ārlietu un Eiropas integrācijas lietu ministrs tiksies ar Saeimas Deputātu grupas sadarbības veicināšanai ar Moldovas parlamentu vadītāju Normundu Žunnu.

 

Mediju ievērībai!

Pulksten 12.00 – ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs sagaida Moldovas ārlietu un Eiropas integrācijas lietu ministru Aurelju Čokoju

Norises vieta: Ārlietu ministrijas vestibils. Foto un video iespēja

Pulksten 13.05-13.25 – ministru kopīga preses konference (valoda: latviešu–angļu). 

Norises vieta: Preses konferenču zāle, 1. stāvs. Foto un video iespēja.

 

Dalībai pasākumos Ārlietu ministrijā nepieciešama speciāla akreditācija. Latvijas valsts iestādēs akreditēto mediju pārstāvju dalību lūdzam pieteikt līdz 11. februāra plkst. 17.00 Ārlietu ministrijas Mediju centrā uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.Mediju pārstāvjiem lūgums plānot savlaicīgu ierašanos, bet ne vēlāk kā 30 minūtes pirms katra pasākuma.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā