Atvadu vizītē ierodas Vjetnamas vēstniece

16.01.2020. 17:30

2020. gada 16. janvārī Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Pelšs tikās ar Vjetnamas vēstnieci Thifuondunu Doanu (Doan Thi Phuong Dung), kura Latvijā ieradusies atvadu vizītē.

A. Pelšs un T. Doana augstu novērtēja pēdējo gadu aktīvo vizīšu apmaiņu, īpaši atzīmējot ārlietu ministra Edgara Rinkēviča sekmīgo vizīti Vjetnamā 2019. gadā. Amatpersonas pauda gandarījumu, ka valstīm ir izdevies vienoties par jauniem līgumiem izglītības un ekonomikas jomā. Valsts sekretārs norādīja, ka saredz iespējas attīstīt sadarbību izglītībā, un aicināja Vjetnamas studentus aktīvi pieteikties mācību programmām Latvijā, īpaši informācijas un komunikāciju tehnoloģiju sektorā, transportā, aviācijā un medicīnā.

Amatpersonas pārrunāja praktiskos atbalsta pasākumus uzņēmējiem, uzsverot atbalsta mehānismus, kas noteikti pērn parakstītajā ES-Vjetnamas Brīvās tirdzniecības nolīgumā un ES-Vjetnamas ieguldījumu aizsardzības nolīgumā. Valsts sekretārs atzīmēja, ka Vjetnama ir lielākais Latvijas importa partneris Dienvidaustrumu Āzijas valstu reģionā, un turpina pieaugt Latvijas uzņēmēju interese par Vjetnamu. Vēstniece norādīja uz pieaugošo Vjetnamas investoru interesi par Latviju.

Vēstniece rezidēja Stokholmā, Zviedrijas Karalistē.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā