Edgars Rinkēvičs atklāj Eiropas informācijas dienu

25.11.2019. 17:47

2019. gada 25. novembrī Eiropas Savienības mājā norisinājās Eiropas informācijas diena “Zaļi. Digitāli. Sociāli”, kuru ar uzrunām atklāja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, Eiropas Parlamenta biroja Latvijā vadītāja Marta Rībele un Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja pienākumu izpildītājs Andris Kužnieks.

Eiropas Savienības informācijas sniedzēji no visas Latvijas tika informēti par Eiropas Savienības aktuālajiem jautājumiem. E. Rinkēvičs atklāšanas uzrunā norādīja: “ “Zaļi. Digitāli. Sociāli” saskan arī ar Latvijas redzējumu, kurp Eiropas Savienībai virzīties. Mums jāņem vērā, ka globālie izaicinājumi ienes jaunas vēsmas arī Eiropas Savienības daudzgadu budžeta sarunās. Klimatneitralitātes sasniegšana būs izaicinājums visām ES dalībvalstīm, to vidū arī Latvijai, tāpēc ir būtiski nodrošināt atbalsta mehānismus. Jo ātrāk spēsim pielāgoties jaunajām tendencēm, jo lielākas iespējas pavērsies Latvijai piesaistīt papildu finansējumu.”

Eiropas informācijas dienas mērķis ir interaktīvā veidā sniegt aktuālāko informāciju par ES jautājumiem un veicināt ES informācijas sniedzēju pieredzes apmaiņu.

Informācijas diena pulcēja valsts un pašvaldību ES informācijas un komunikācijas kontaktpersonas, ES informācijas punktu (ESIP), Europe Direct informācijas centru (EDIC), ES info tīklu darbiniekus, NVO pārstāvjus un viedokļu līderus. To rīko Ārlietu ministrija, Eiropas Parlamenta birojs Latvijā un Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā