Latvijas vēstnieks iesniedz akreditācijas vēstuli Apvienoto Arābu Emirātu premjerministram un viceprezidentam

13.11.2019. 09:43

2019. gada 12. novembrī Latvijas vēstnieks Atis Sjanīts iesniedza akreditācijas vēstuli Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) premjerministram un viceprezidentam, Dubaijas emīram Mohamedam bin Rašidam al Maktumam (Mohammed bin Rashid Al Maktoum). Ceremonijā piedalījās AAE valdības ministri.

Uzrunā vēstnieks nodeva sveicienus no Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita un uzsvēra, ka abu valstu attiecībās ir potenciāls izaugsmei.

Latvijas vēstniecības AAE galvenais uzdevums ir stiprināt politisko dialogu un  divpusējo sadarbību ekonomikā un kultūrā gan ar Apvienotajiem Arābu Emirātiem, gan citām Līča valstīm.  

Atis Sjanīts ir otrais Latvijas vēstnieks AAE. Pirms tam pildījis ārkārtējā un pilnvarotā vēstnieka pienākumus Turcijā, Ukrainā, Kanādā  un Lietuvā, kā arī bijis nerezidējošais vēstnieks Moldovā, Irānā, pie Svētā Krēsla un Neatkarīgā Maltas Bruņinieku Ordeņa. Darba gaitas Ārlietu ministrijā A. Sjanīts sāka 1992. gadā Juridiskajā departamentā.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā