Oficiālā vizītē Latvijā ierodas Ēģiptes ārlietu ministrs

15.10.2019. 10:45

2019. gada 17. oktobrī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tiksies ar Ēģiptes ārlietu ministru Samehu Šukriju (Sameh Shoukry), kurš Latvijā uzturēsies oficiālā vizītē. Ministri pārrunās Latvijas un Ēģiptes divpusējās attiecības un situāciju Tuvajos Austrumos un Ziemeļāfrikā, kā arī parakstīs līgumu par vīzu prasības atcelšanu diplomātisko pasu turētājiem.

Vizītes laikā S. Šukrijam ir paredzēta tikšanās ar Valsts prezidentu Egilu Levitu un Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci. Ministrs apmeklēs Okupācijas muzeju, noliks ziedus pie Brīvības pieminekļa, kā arī viesosies Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) un pasniegs dāvinājumu Tautas grāmatu plauktam.

 

Mediju ievērībai!

- Latvijas Nacionālajā bibliotēkā:

Plkst. 11.00-11.30 – dāvinājums Tautas grāmatu plauktam, bibliotēkas apskate un tikšanās ar Aleksandrijas bibliotēkas Draugu biedrības Latvijas atzara pārstāvjiem. Foto un video iespēja.

Kontakti LNB: sabiedrisko attiecību speciālists Augusts Zilberts (mob. 26472501).

- Saeimā:

Plkst. 12.45-13.05 – tikšanās ar Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci (Jēkaba iela 11, Baltā zāle un Brūnā zāle). Foto un video iespēja tikšanās sākumā.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvji, kuri nav akreditēti darbam Saeimā, aicināti iepriekš pieteikties Saeimas Preses dienestā, rakstot e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot pa tālr. 67087244.

- Rīgas pilī:

Plkst. 13.10-13.40 – tikšanās ar Valsts prezidentu Egilu Levitu (Rīgas pils, Pils laukums 3). Foto un video iespēja tikšanās sākumā.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvji, kuri nav akreditēti darbam Rīgas pilī, aicināti pieteikties līdz 17. oktobra plkst. 12.00 rakstot e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

- Pie Brīvības pieminekļa:

Plkst. 13.45-13.55 – ziedu nolikšana pie Brīvības pieminekļa. Foto un video iespēja.

- Ārlietu ministrijā:

Plkst. 14.00 – ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs sagaida Ēģiptes ārlietu ministru Samehu Šukriju (ministrijas vestibils). Foto un video iespēja.

Plkst. 15.55-16.20 – ministru kopīga preses konference (Preses konferenču zāle, 1. stāvs. Valoda: latviešu–angļu). Foto un video iespēja.

 

Dalībai pasākumos Ārlietu ministrijā un pie Brīvības pieminekļa nepieciešama speciāla akreditācija. Latvijas valsts iestādēs akreditēto mediju pārstāvju dalību lūdzam pieteikt līdz 16. oktobra plkst. 17.00 Ārlietu ministrijas Mediju centrā uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Mediju pārstāvjiem lūgums plānot savlaicīgu ierašanos, bet ne vēlāk kā 30 minūtes pirms katra pasākuma.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā