Andris Pelšs pārrunā sadarbības iespējas ar jauno Melnkalnes vēstnieku Latvijā

14.10.2019. 17:30

2019. gada 14. oktobrī valsts sekretārs Andris Pelšs tikās ar Melnkalnes nozīmēto vēstnieku Budmiru Šegrtu (Budimir Šegrt), kurš Latvijā ieradies akreditācijas vizītē. A. Pelšs un vēstnieks B. Šegrts pārrunāja abu valstu divpusējās attiecības un sadarbību, kā arī Melnkalnes integrācijas procesu Eiropas Savienībā (ES).

Tikšanās laikā valsts sekretārs atzīmēja abu valstu labās attiecības un pateicās par Melnkalnes ieguldījumu Latvijas un visa reģiona drošības stiprināšanā NATO sastāvā. Latvijas puse pauda atbalstu turpmākam Melnkalnes integrācijas procesam ES un apliecināja atvērtību dalīties procesa pieredzē. Puses bija vienisprātis, ka jāturpina attīstīt politisko dialogu un ekonomisko sadarbību, jo īpaši jomās ar augstu pievienoto vērtību.

15. oktobrī vēstnieks iesniegs akreditācijas vēstuli Valsts prezidentam Egilam Levitam. Vēstnieks B. Šegrts rezidē Varšavā, Polijā.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā