Valsts sekretārs ar Vācijas vēstnieku Latvijā pārrunā iespējas padziļināt divpusējo sadarbību

14.10.2019. 15:20

2019. gada 14. oktobrī Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Pelšs tikās ar jauno Vācijas vēstnieku Latvijā Nikolaju fon Šepfu (Nikolai von Schoepff), kurš bija ieradies iepazīšanās vizītē. Valsts sekretārs apsveica vēstnieku ar kadences sākumu, novēlot intensīvu un ar kopīgiem sadarbības projektiem bagātu darba periodu Latvijā.

Puses bija vienisprātis, ka Latvijai un Vācijai ir izveidojies ciešs un intensīvs politiskais dialogs, kā arī izcila sadarbība ekonomikas, kultūras un izglītības jomās. Valsts sekretārs atzīmēja Vācijas būtisko ieguldījumu Baltijas reģiona drošības stiprināšanā un atzinīgi novērtēja Vācijas atbalstu NATO Stratēģiskās komunikācijas centram Rīgā un Baltijas Mediju izcilības centra projektiem.

Vācijas vēstnieks pauda apņēmību turpināt mērķtiecīgi attīstīt un padziļināt labās Vācijas un Latvijas attiecības, īpaši veicinot ekonomisko sadarbību un investīciju piesaisti.

Nikolajs fon Šepfs ārlietu dienestā strādā kopš 1993. gada un ir ieņēmis amatus Vācijas vēstniecībās Ukrainā, Rumānijā, Krievijā, pastāvīgajā pārstāvniecībā Ņujorkā, kā arī bijis Vācijas vēstnieks Apvienotajos Arābu Emirātos un Kiprā.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā