Edgars Rinkēvičs: vēlamies noslēgt konvenciju ar Kolumbiju par nodokļu dubultās uzlikšanas un nodokļu nemaksāšanas novēršanu

24.09.2019. 21:45

2019. gada 24. septembrī Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Apvienoto Nāciju Organizācijas Ģenerālās asamblejas (ANO ĢA) 74. sesijas ietvaros Ņujorkā tikās ar Kolumbijas ārlietu ministru Karlosu Holmesu Truhiljo (Carlos Holmes Trujillo), lai pārrunātu abu valstu divpusējās attiecības, sadarbību starptautiskajās organizācijās un starptautisko attiecību aktuālos jautājumus, īpaši situāciju Venecuēlā.

E. Rinkēvičs pauda gandarījumu par līdzšinējo abu valstu attiecību dinamiku un aktīvo dialogu, jo īpaši 2017. un 2018. gadā, ko Latvijas puse vēlētos turpināt. Ministrs ierosināja nākamās politiskās konsultācijas noturēt Bogotā 2020. gada pirmajā pusē un ielūdza Kolumbijas ārlietu ministru vizītē uz Latviju 2020. gadā.

“Latvija kā potenciālās jomas tālākai sadarbībai saredz ekonomisko sadarbību, īpaši tirdzniecības un tūrisma, izglītības, zinātnes un inovācijas jomās. Lai veicinātu savstarpēju uzņēmējdarbību, Latvija ir ieinteresēta noslēgt konvenciju ar Kolumbiju par nodokļu dubultās uzlikšanas un nodokļu nemaksāšanas novēršanu. Tāpat esam ieinteresēti turpināt sarunas par starpvaldību līgumu sadarbībai izglītībā,” pauda E. Rinkēvičs.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā