Latvijas vēstnieks Dainis Garančs iesniedz akreditācijas vēstules Azerbaidžānas prezidentam

14.09.2019. 15:12

2019. gada 14. septembrī Latvijas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Dainis Garančs iesniedza akreditācijas vēstules Azerbaidžānas Republikas prezidentam Ilhamam Alijevam (Ilham Aliyev).

Akreditācijas ceremonijas laikā tika pārrunātas abu valstu attiecības un sadarbības perspektīvas. Vēstnieks D. Garančs atzīmēja Latvijas un Azerbaidžānas aktīvo politisko dialogu, ko apliecina 2017. gadā notikusī Azerbaidžānas prezidenta I. Alijeva valsts vizīte Latvijā un plānotā Azerbaidžānas ārlietu ministra vizīte. Palielinās abu valstu tirdzniecības apjoms, notiek pastāvīga sadarbība kultūras un izglītības jomā.

Azerbaidžānas prezidents I. Alijevs atbildē uzsvēra divpusējo politisko attiecību augsto līmeni, aicinot sekmēt ekonomisko sadarbību un arī savstarpējās investīcijas. I. Alijevs pozitīvi atzīmēja sadarbību izglītības jomā, uzsverot, ka šobrīd jau vairāk nekā 150 studentu no Azerbaidžānas studē Latvijas augstskolās un piedalās ERASMUS+ apmaiņas programmā. Azerbaidžānas prezidents aicināja stiprināt abu valstu draudzīgās divpusējās attiecības un arī turpmāk sniegt konstruktīvu pienesumu Eiropas Savienības un Azerbaidžānas sadarbībai.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā