Vizītē Latvijā ieradīsies Spānijas ārlietu ministrs – Eiropadomes izvirzītais kandidāts augstā pārstāvja amatam ārlietās un drošības politikā

28.08.2019. 11:03

2019. gada 30. augustā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tiksies ar Spānijas Karalistes ārlietu, Eiropas Savienības (ES) un sadarbības lietu ministru Žuzepu Borelu Fontejesu (Josep Borrell Fontelles), kurš Latvijā ieradīsies darba vizītē. 

Ministri pārrunās divpusējās sadarbības jautājumus, ES un drošības politikas aktualitātes, kā arī apmainīsies viedokļiem par notikumiem ES Dienvidu un Austrumu kaimiņvalstīs.

Vizītes laikā Spānijas ārlietu ministrs apmeklēs Ādažu militāro bāzi, lai tiktos ar NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupas Spānijas kontingenta karavīriem.

Spānijas ārlietu ministra Ž. Borela Fontejesa kandidatūru Eiropadome ir izvirzījusi ES augstā pārstāvja ārlietās un drošības politikas jautājumos amatam. Augstais pārstāvis kopā ar pārējiem Eiropas Komisijas (EK) locekļiem un EK priekšsēdētāju rudenī jāapstiprina Eiropas Parlamentam.

Mediju ievērībai!

Plkst. 15.10 – ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs sagaida Spānijas ārlietu, ES un sadarbības lietu ministru Žuzepu Borelu Fontejesu

Foto un video iespēja Ārlietu ministrijas foajē

Plkst. 15.50-16.10 – ministru kopīga preses konference (valoda: latviešu–angļu)

Foto un video iespēja

Norises vieta: Ārlietu ministrijas Preses konferenču zāle

Dalībai pasākumos nepieciešama speciāla akreditācija. Latvijas valsts iestādēs akreditēto mediju pārstāvju dalību lūdzam pieteikt līdz 29. augusta plkst. 17.00 Ārlietu ministrijas Mediju centrā uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Mediju pārstāvjiem lūgums plānot savlaicīgu ierašanos, bet ne vēlāk kā 30 minūtes pirms pasākuma.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā