Darba vizītē Latvijā ieradīsies Somijas ārlietu ministrs

26.07.2019. 14:15

2019.gada 30.jūlijā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tiksies ar Somijas ārlietu ministru Peku Hāvisto (Pekka Haavisto), kurš Rīgā ieradīsies vienas dienas darba vizītē.

Ministri apspriedīs aktuālo situāciju saistībā ar Irānas varasiestāžu aizturēto tankkuģi “Stena Impero” Hormuza šaurumā un turpmākās rīcības koordināciju aizturētā Latvijas pilsoņa atbrīvošanai. Sarunu lokā būs arī Latvijas un Somijas divpusējo attiecību jautājumi, Somijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē prioritātes, reģionālās sadarbības un starptautisko attiecību aktualitātes.

Tāpat vizītes laikā Somijas ārlietu ministrs tiksies ar Latvijas Valsts prezidentu Egilu Levitu un apmeklēs NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centru.

Mediju ievērībai!

- Ārlietu ministrijā:

Plkst.11.25 ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs sagaida Somijas ārlietu ministru Peku Hāvisto (ministrijas foajē). Foto un video iespēja.

Plkst.13.05-13.20 - ministru kopīga preses konference (Preses konferenču zāle, 1. stāvs. Valoda: latviešu–angļu). Foto un video iespēja.

Dalībai pasākumos Ārlietu ministrijā nepieciešama speciāla akreditācija. Latvijas valsts iestādēs akreditēto mediju pārstāvju dalību lūdzam pieteikt līdz 29. jūlija plkst. 15.00 Ārlietu ministrijas Mediju centrā uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Mediju pārstāvjiem lūgums plānot savlaicīgu ierašanos, bet ne vēlāk kā 30 minūtes pirms katra pasākuma.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā