E. Rinkēvičs: Latvijai un Indonēzijai ir svarīgi investēt informācijas apmaiņā, lai uzlabotu zināšanas par biznesa vidi un iespējām

19.07.2019. 14:43

2019. gada 19. jūlijā, atklājot Latvijas-Indonēzijas Biznesa forumu Džakartā, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs akcentēja Latvijas interesi attīstīt ekonomisko sadarbību ar Indonēziju, kas ir lielākā Dienvidaustrumāzijas ekonomika un arī nozīmīgākais Latvijas eksporta partneris reģionā.

Uzrunājot foruma dalībniekus, ministrs aicināja dažādot ekonomisko dialogu, rosinot sekmēt sadarbību informācijas un komunikācijas tehnoloģiju, izglītības un kokrūpniecības nozarē. E. Rinkēvičs atgādināja, ka ir svarīgi investēt informācijas apmaiņā, lai uzlabotu zināšanas par biznesa vidi un iespējām. Ministrs arī aicināja ceļotājus no Indonēzijas atklāt Latviju kā pievilcīgu tūrisma galamērķi.

E. Rinkēvičs novērtēja goda konsulu darbu abās valstīs, sekmējot biznesa kontaktus un sniedzot atbalstu ciešākai sadarbībai arī kultūras, izglītības un tūrisma jomā.

18. un 19. jūlijā ārlietu ministru E. Rinkēviču darba vizītē Indonēzijā pavada Latvijas uzņēmēji no SIA “X-Infotech”, SIA “HORTUS Digital” SIA “Vārpas 1”, SIA “Impexwood”, kā arī Rīgas Tehniskās universitātes un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvji.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā