Ārlietu ministrijas politiskais direktors tiekas ar Krievijas tautsaimniecības un publiskās administrācijas akadēmijas studentiem

12.07.2019. 17:14

2019. gada 12. jūlijā Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks–politiskais direktors Jānis Mažeiks tikās ar Krievijas Federācijas prezidenta Krievijas Tautsaimniecības un publiskās administrācijas akadēmijas (RANEPA) studentiem un sniedza ieskatu Latvijas–Krievijas divpusējās attiecībās, ES–Krievijas aktualitātēs, kā arī NATO–Krievijas dialoga jautājumos.

Studenti pauda gandarījumu par iespēju apmeklēt Ārlietu ministriju. Tikšanās laikā viņi aktīvi interesējās par Latvijas nostāju dažādos divpusējo attiecību un starptautiskās politikas jautājumos.

RANEPA studentu vasaras studiju brauciens uz Latviju jau sesto gadu tiek organizēts sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti. Vizītes laikā studenti apmeklē gan Latvijas valsts pārvaldes iestādes, gan arī reģionus, pašvaldības un uzņēmumus, kas Krievijas studentiem ļauj padziļināti iepazīt Latvijas valsts pārvaldes sistēmu, ekonomiku, kultūru un vēsturi.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā