Akreditācijas vizītē ierodas jaunais Bosnijas un Hercegovinas vēstnieks Latvijā

17.06.2019. 16:59

2019. gada 17. jūnijā  Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Pelšs tikās ar jauno Bosnijas un Hercegovinas vēstnieku Latvijā Emiru Poļo (Emir Poljo), kurš Rīgā ieradies akreditācijas vizītē.

Tikšanās laikā valsts sekretārs A. Pelšs un vēstnieks E. Poļo atzina, ka abu valstu attiecības ir labas un konstruktīvas ar plašu potenciālu divpusējās politiskās un ekonomiskās sadarbības paplašināšanā. Puses vienojās tuvākajā laikā organizēt divpusējās konsultācijas.

Sarunas gaitā A. Pelšs pauda Latvijas atbalstu Bosnijas un Hercegovinas ES perspektīvai, aicināja Bosniju un Hercegovinu pabeigt visu līmeņu valdību veidošanas procesu un turpināt darbu pie valstij nepieciešamajām reformām. E. Poļo pateicās par Latvijas sniegto atbalstu valstij ES integrācijas procesā. Tāpat tika pārrunāta situācija Rietumbalkānu reģionā un ES perspektīva Rietumbalkāniem.

18. jūnijā vēstnieks iesniegs akreditācijas vēstuli Latvijas Valsts prezidentam Raimondam Vējonim, kā arī tiksies ar Saeimas priekšsēdētājas biedri Dagmāru Beitneri-Le Gallu.

 

Informācijai

Kopš 2018. gada E. Poļo ir vēstnieks Dānijā, savukārt no 2012.-2017. gadam bijis vēstnieks Norvēģijā un nerezidējošais vēstnieks Islandē.  

Vēstnieka rezidences vieta ir Kopenhāgena. 

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā