Ārlietu ministrs forumā GLOBSEC runās par Rietumvalstu un Krievijas attiecību attīstību

06.06.2019. 12:20

No 2019. gada 6. līdz 8. jūnijam ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalīsies starptautiskajā drošības forumā GLOBSEC 2019, kas norisināsies Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā. Foruma laikā ministrs uzstāsies diskusijā par Rietumvalstu un Krievijas attiecību attīstību mūsdienu globālo izaicinājumu kontekstā.

E. Rinkēvičam plānota arī divpusēja tikšanās ar Slovākijas ārlietu ministru Miroslavu Lajčāku (Miroslav Lajčák) un Apvienoto Arābu Emirātu valsts ministru ārlietās Anuaru Muhammadu Gargāšu (H.E. Dr. Anwar Mohammed Gargash).

GLOBSEC Bratislava ir ikgadējs augsta līmeņa drošības politikas forums. Šogad tajā plānots pārrunāt aktuālus izaicinājumus Eiropas Savienības un globālajai drošībai, tostarp cīņu pret terorismu, kiberdrošību un klimata pārmaiņas.

Forumu kopš 2005. gada rīko Slovākijas Atlantiskā komisija (Slovak Atlantic Comission) sadarbībā ar Slovākijas Ārlietu un Eiropas lietu ministriju. Katru gadu forums pulcē plašu dalībnieku loku – dažādu valstu un starptautisko organizāciju augsta līmeņa pārstāvjus, politiķus, uzņēmējus, ekspertus, žurnālistus un pētniekus.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā