Valsts sekretārs Andris Pelšs uzsver ekonomiskās sadarbības nozīmi attiecībās ar Baltkrieviju

03.06.2019. 17:26

2019. gada 3. jūnijā Rīgā notika Latvijas Ārlietu ministrijas valsts sekretāra Andra Pelša un Baltkrievijas ārlietu ministra vietnieka Oļega Kravčenko politiskās konsultācijas.

A. Pelšs pozitīvi novērtēja savstarpējo ekonomisko attiecību attīstību un izteica atzinību Baltkrievijas konstruktīvai atvērtībai divpusējos drošības politikas jautājumos. O. Kravčenko uzsvēra, ka augstu novērtē Latvijas sniegto atbalstu, palīdzot Baltkrievijai veidot un attīstīt dialogu ar Eiropas Savienību un citiem rietumu partneriem. Konsultāciju laikā tika pārrunāts arī plašs divpusējās un reģionālās sadarbības jautājumu loks, tostarp turpmākais politiskais dialogs un vizīšu apmaiņa, cilvēktiesību situācija Baltkrievijā, sadarbība ekonomiskajos jautājumos, drošības situācija reģionā, Baltkrievijas un Eiropas Savienības attiecību turpmākā attīstība, kā arī citas ārpolitiskās aktualitātes.

 

Informācijai

Latvijas un Baltkrievijas Ārlietu ministriju politiskās konsultācijas ir regulārs formāts, kurā tiek pārrunātas abu valstu divpusējo attiecību aktualitātes, kā arī starptautiskās politikas jautājumi.

Iepriekšējās Latvijas un Baltkrievijas Ārlietu ministriju politiskās konsultācijas norisinājās 2018. gada 9. februārī Minskā.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā