Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre pārstāvēs Latviju ES tirdzniecības ministru padomes sanāksmē

24.05.2019. 15:25

2019. gada 27. maijā Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica Briselē, Beļģijā, piedalīsies Eiropas Savienības (ES) Ārlietu padomē kopējās tirdzniecības politikas jautājumos.

Sanāksmē plānotas diskusijas par Pasaules Tirdzniecības organizācijas (PTO) modernizācijas procesu, kā veicināšanā aktīvi ir iesaistījusies arī ES, sniedzot priekšlikumus visaptverošai PTO darbības uzlabošanai. Tāpat sanāksmes laikā tiks pārrunāts aktuālais ES–ASV tirdzniecības attiecībās, kā arī gatavošanās ES–Vjetnamas Brīvās tirdzniecības nolīguma un Investīciju aizsardzības nolīguma parakstīšanai. Eiropas Komisija sniegs aktuālo informāciju par panākto progresu ES divpusējās tirdzniecības sarunās. Paredzēts, ka sanāksmē tiks diskutēts arī par noteikumos balstītas daudzpusējās tirdzniecības sistēmas nozīmību, pretošanos protekcionisma tendencēm, kā arī piekļuves veicināšanu publisko iepirkumu tirgum.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā