Ārlietu ministrija izsludina pieteikšanos uz Diasporas konsultatīvo padomi

21.05.2019. 12:44

Saskaņā ar Ministru kabineta 2019. gada 14. maija noteikumu Nr.194 “Diasporas konsultatīvās padomes nolikums” 6.19. punktu Ārlietu ministrija izsludina pieteikšanos uz divām vietām Diasporas konsultatīvās padomes sastāvā.

Pamatkritērijs dalībai padomē ir:

- biedrība, nodibinājums vai diasporas organizācija vismaz divus gadus darbojas jomā, kas ir saistīta ar kādu no Diasporas likuma mērķiem.

Pieteikumi jāiesniedz līdz 2019. gada 6. jūnijam, nosūtot tos uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Pieteikumā lūdzam iekļaut pieteicēja motivāciju dalībai Diasporas konsultatīvajā padomē, līdzšinējo pieredzi darbā ar diasporu, kā arī organizācijas reģistrācijas apliecības kopiju.

Lūdzam ņemt vērā, ka pieteikumi tiks izplatīti visiem Diasporas konsultatīvās padomes locekļiem. Padomes locekļu ievēlēšana notiks pirmajā Diasporas konsultatīvās padomes sēdē šī gada jūnijā.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā