Aktualizēts ceļojuma brīdinājums: Šrilankas Demokrātiskā Sociālistiskā Republika

21.04.2019. 14:41

2019. gada 21. aprīlī Šrilankā vairākās baznīcās un viesnīcās nogranda sprādzieni. Tiek ziņots par ievainotiem un bojā gājušiem. 21. un 22. aprīlī valstī ir izsludināta komandantstunda laikā no plkst. 18.00 līdz plkst. 6.00. Valdība ir pieņēmusi lēmumu uz nenoteiktu laiku atslēgt sociālo mediju, kā arī tiešsaistes tīkla lietotnes viedtālruņiem Whatsapp lietošanas iespējas valstī.

Ja atrodaties Šrilankā, aicinām paziņot tuviniekiem, ka esat drošībā, kā arī sekot līdzi vietējo varas iestāžu norādījumiem un aktuālajai informācijai plašsaziņas līdzekļos par drošības situāciju Šrilankā un iespējamiem pārvietošanās ierobežojumiem.

Ja Jums ir nepieciešama konsulārā palīdzība, zvaniet Latvijas vēstniecībai Indijā pa tālruni: + 91 96673 60202 vai uz Konsulārā departamenta tālruni ārkārtas situācijām Rīgā: +371 26 33 77 11, vai rakstiet e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Sīkāku informāciju par ceļojuma brīdinājumiem uz Šrilanku lasīt šeit.

Dodoties uz ārzemēm, Ārlietu ministrijas Konsulārais departaments iesaka iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kas sedz repatriācijas (transportēšanas) izdevumus pacienta smagas saslimšanas vai nāves gadījumā, reģistrēties Konsulārajā reģistrā, viedtālrunī lejuplādēt Ārlietu ministrijas lietotni “Ceļo droši”, kā arī sekot Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta Facebook kontam: www.facebook.com/celodrosi.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā