Andris Pelšs tiekas ar Šveices Federālā Ārlietu departamenta valsts sekretāra vietnieku

12.04.2019. 14:26

2019. gada 12. aprīlī Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Pelšs tikās ar Šveices Federālā Ārlietu departamenta valsts sekretāra vietnieku–vēstnieku Jozefu Rengli (Josef Renggli). Sarunā amatpersonas atzinīgi novērtēja Latvijas un Šveices attiecības un pauda nepieciešamību turpināt ciešo politisko dialogu, kā arī stiprināt ekonomisko sadarbību, sekmēt sadarbību izglītības un kultūras nozarē. Valsts sekretārs izteica gandarījumu par sekmīgo Latvijas un Šveices sadarbību starptautiskajās organizācijās.

Līdztekus divpusējo attiecību aspektiem tika apspriesti aktuālie Eiropas Savienības, starptautiskās politikas un reģionālos drošības jautājumi.

Vizītes laikā J. Rengli tikās arī ar Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieci Eiropas lietās Solveigu Silkalnu, lai pārrunātu Eiropas Savienības aktualitātes, kā arī Šveices un Eiropas Savienības sadarbības aspektus.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā