Speciālo uzdevumu vēstnieks Aivars Groza piedalīsies ES diasporas lietu ministru neformālajā sanāksmē

15.03.2019. 15:53

2019. gada 17.un 18. martā Bukarestē, Rumānijā, norisināsies Eiropas Savienības (ES) diasporas lietu ministru neformālā sanāksme, kurā piedalīsies Ārlietu ministrijas speciālo uzdevumu vēstnieks diasporas jautājumos Aivars Groza.

Sanāksmē ES Padomes prezidējošā valsts Rumānija iepazīstinās citas ES dalībvalstis ar savu labo praksi diasporas politikas jomā. Plānots, ka dalībvalstu pārstāvji dalīsies pieredzē, kā ir izveidotas ekonomiskās un kultūras saiknes ar diasporu, kā arī apmainīsies idejām, lai atbalstītu diasporas valodas un kultūras attīstību.

Tāpat paredzēta viedokļu apmaiņa par politiku diasporas integrācijai un tās diasporas daļas, kas vēlas atgriezties dzimtenē, atbalstīšanai.

Informācijai

ES diasporas lietu ministru sanāksme norisināsies pirmo reizi, un to Rumānijas prezidentūras ES Padomē laikā organizē Rumānijas Diasporas ministrija. Sanāksmē piedalīsies ES dalībvalstu pārstāvji, kurām ir aktuāli ar diasporu saistīti jautājumi.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā