Ārlietu ministrijā uzņēmējus informē par sankcijām

30.01.2019. 17:29

2019. gada 30. janvārī Ārlietu ministrijā (ĀM) notika publisks seminārs uzņēmējiem, lai skaidrotu sankciju būtību, un kā tās darbojas. ĀM Juridiskā departamenta Starptautisko tiesību nodaļas eksperte Elīza Grīsle sniedza informāciju par pastāvošajiem sankciju režīmiem un veidiem. Semināra dalībnieki tika iepazīstināti ar jaunākajiem grozījumiem Starptautisko un Latvijas Republikas nacionālo sankciju likumā, pienākumu izveidot iekšējās kontroles sistēmas sankciju ievērošanai un risku pārvaldībai.

Tāpat tika prezentēts starptautiskās banku asociācijas The Wolfsberg Goup janvārī publicētais materiāls par sankciju pārbaudīšanas vadlīnijām, kas būs pieejams arī ĀM mājaslapā.

Plašāka informācija par sankcijām atrodama ĀM mājaslapas sadaļā “Sankcijas”. Lai regulāri saņemtu informāciju par aktualitātēm sankciju jomā, aicinām pierakstīties jaunumiem, sūtot pieprasījumu uz ĀM informatīvo e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Ārlietu ministrija arī turpmāk interesentiem rīkos informatīvus seminārus par sankciju aktualitātēm.

 

Informācijai

Elīza Grīsle ieguvusi maģistra grādu starptautiskajās publiskajās tiesībās Leidenes Universitātē Nīderlandē un vairāk nekā gadu strādā ar sankciju jautājumiem Ārlietu ministrijā. E. Grīsle ir lasījusi lekcijas par sankciju jautājumiem valsts institūciju, banku un finanšu nozares pārstāvjiem, kā arī uzņēmējiem.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā