Ārlietu ministrijā atvadu vizītē ierodas Uzbekistānas vēstnieks

27.12.2018. 12:47

2018. gada 27. decembrī atvadu vizītē pie Ārlietu ministrijas valsts sekretāra pienākumu izpildītāja Ata Lota ieradās Uzbekistānas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Badridins Abidovs (Badriddin Abidov).

A. Lots pateicās par vēstnieka aktīvo darbu Latvijas un Uzbekistānas sadarbības attīstīšanā, īpaši ekonomisko un tirdzniecības sakaru veicināšanā. Abas puses atzinīgi novērtēja līdzšinējo abu valstu politisko dialogu un pauda apņēmību turpināt augsta līmeņa amatpersonu vizīšu apmaiņu, kā arī starpvaldību komisijas sēžu norisi. A. Lots pauda gandarījumu par sekmīgo sadarbību izglītības jomā, uzsverot, ka studenti no Uzbekistānas veido otro lielāko ārvalstu studentu grupu Latvijas augstskolās.

B. Abidovs pateicās Latvijai par sniegto atbalstu Eiropas Savienības un Uzbekistānas sadarbības ietvaros.

Vēstnieks kadenci Latvijā noslēgs 2018. gada 28. decembrī sakarā ar viņa iecelšanu Uzbekistānas ārējās tirdzniecības ministra vietnieka amatā.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā