Informatīvs seminārs mediju pārstāvjiem par sankcijām

05.12.2018. 15:14

2018. gada 11. decembrī pulksten 10.00 Ārlietu ministrija organizē informatīvu semināru mediju pārstāvjiem, lai skaidrotu, kas ir sankcijas un kā tās darbojas. Šī tēma skar gan valsts pārvaldi, gan uzņēmējus un privātpersonas, tādēļ ir svarīgi, lai mediju profesionāļi ir informēti un spēj orientēties sankciju jautājumos.

Ārlietu ministrijas eksperti seminārā stāstīs par sankciju būtību, Latvijai aktuāliem sankciju režīmiem, kā arī šābrīža sankciju aktualitātēm, tostarp sankciju režīmiem attiecībā uz Ziemeļkoreju, Irānu, Krieviju.

Semināru vadīs Starptautisko tiesību nodaļas trešā sekretāre Elīza Grīsle. Viņa ieguvusi maģistra grādu starptautiskajās publiskajās tiesībās Leidenes Universitātē Nīderlandē un vairāk nekā gadu strādā ar sankciju jautājumiem Ārlietu ministrijā. E. Grīsle ir lasījusi lekcijas par sankciju jautājumiem valsts institūciju, banku un finanšu nozares pārstāvjiem, kā arī uzņēmējiem.

Dalībai seminārā lūdzam pieteikties līdz 10. decembra plkst. 14.00, rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Ierodoties Ārlietu ministrijā, lūdzam ņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā