Ārlietu ministrijā norisinās Latvijas konsulāro lietvežu mācības vīzu jautājumos

08.11.2018. 13:34

2018. gada 7. un 8. novembrī Rīgā norisinās Latvijas diplomātisko un konsulāro pārstāvniecību ārvalstīs lietvežu mācības vīzu jautājumos.

Ārlietu ministrija ik gadu rīko konsulāro amatpersonu apmācības vīzu jomā. Šogad, pēc ilgāka pārtraukuma, tiek rīkotas mācības arī konsulārajiem lietvežiem – vietējiem līgumdarbiniekiem, kuri pārstāvniecībās veic tehniskās un atbalsta funkcijas konsulārajos jautājumos.

Pasākums tiek organizētas, lai pilnveidotu konsulāro lietvežu prasmes un iemaņas vīzu pieteikumu apstrādē un saziņā ar klientiem.

Programmā ir paredzēta Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes un Ārlietu ministrijas ekspertu, kā arī Valsts administrācijas skolas lektora uzstāšanās.

Mācības tiek organizētas sadarbībā ar Iekšlietu ministriju, izmantojot Eiropas Savienības Iekšējā drošības fonda līdzekļus kā projekta “Konsulāro amatpersonu reģionālo apmācību nodrošināšana par ES vienoto vīzu izsniegšanas politiku, atbilstoši Eiropas Vīzu kodeksa prasībām” pirmais posms triju gadu ciklā.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā