Edgars Rinkēvičs dodas uz Oslo dalībai Ziemeļu nākotnes forumā

26.10.2018. 14:54

2018. gada 29. un 30. oktobrī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalīsies Ziemeļu nākotnes forumā (Northern Future Forum) Oslo, lai kopā ar Norvēģijas, Dānijas Islandes, Zviedrijas, Somijas, Igaunijas un Apvienotās Karalistes premjerministriem, kā arī Lietuvas ārlietu ministru diskutētu par tehnoloģiju lomu nākotnes veselības pakalpojumos. Tikšanās galvenais mērķis ir apspiest kopējos izaicinājumus un dalīties veiksmīgos inovatīvos risinājumos, tādējādi nodrošinot, ka foruma dalībvalstis mācās viena no otras labākās pieredzes. Tāpat forumā plānots apspiest aktuālos ES un starptautiskās dienaskārtības jautājumus.

Ziemeļu nākotnes forums pulcē Ziemeļvalstu, Baltijas un Apvienotās Karalistes premjerministrus, ekspertus, pētniekus un NVO pārstāvjus, lai kopīgi diskutētu par reģiona labklājību, ilgtspējīgu attīstību, konkurētspēju un citiem aktuāliem jautājumiem. Forums tiek rīkots kopš 2011. gada, un 2013. gadā tas notika Rīgā.

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-flickricon instagramytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā