Ārlietu ministrijā atklāts lekciju cikls “Sankciju likuma efektīva ieviešana Latvijā”

14.09.2018. 11:01

2018. gada 12. septembrī ar lekciju “Sankcijas: kas tās ir un kur tās meklēt?” tika atklāts lekciju cikls “Sankciju likuma efektīva ieviešana Latvijā”, kuru rīko Ārlietu ministrija sadarbībā ar Finanšu ministriju, Finanšu un kapitāla tirgus komisiju, Iepirkumu uzraudzības biroju, Patērētāju tiesību aizsardzības centru un Valsts ieņēmumu dienestu. Lekciju apmeklēt bija aicinātas valsts pārvaldes un tiesībsargājošās iestādes, kā arī finanšu un kapitāla tirgus pārstāvji.

Pasākumu atklāja Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Pelšs, kurš sniedza klātesošajiem ieskatu par starptautisko un nacionālo sankciju nozīmi Latvijas ārpolitikā, drošības stiprināšanā un sadarbībā ar starptautiskajiem partneriem.

Lekciju vadīja Ārlietu ministrijas Starptautisko tiesību nodaļas eksperti, kuri skaidroja sankciju vēsturi un būtību, kā arī sniedza informāciju par šobrīd pasaulē pastāvošajiem sankciju režīmiem un veidiem. Klausītāji tika iepazīstināti ar jaunākajiem grozījumiem Starptautisko un Latvijas Republikas nacionālo sankciju likumā un Ārlietu ministrijas lomu sankciju koordinēšanā.

Pēc lekcijas sekoja jautājumu un atbilžu daļa, kurā apmeklētājiem bija iespēja uzdot viņus interesējošus jautājumus. Detalizētāka informācija par lekciju tiks publicēta Ārlietu ministrijas mājaslapas sadaļā “Sankcijas”.

Lai regulāri saņemtu informāciju par aktualitātēm sankciju jomā, aicinām pierakstīties jaunumiem, sūtot pieprasījumu uz Ārlietu ministrijas informatīvo e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 


Preses kontaktiem:
Komunikācijas grupa
Krišjāņa Valdemāra iela 3, Rīga, LV-1395
Tālrunis: (371) 67016 272;
Fakss: (371) 67828 121
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājaslapa: www.mfa.gov.lv
Seko līdzi Ārlietu ministrijai: twtricon-facebookicon-draugiemicon-flickrytb

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā